Providing you the best range of 3000 va numeric legrand ups and 3kva fuji electric ups with effective & timely delivery.
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 300 kVA |
| Phase | Single |
| UPS Topology | Online Modular |
| Backup Time | 10–15 min |
| Battery Type | SMF VRLA |
| Input Voltage Range | 170–270 V |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 120V |
| Pack Type | Box |
| Color | Black |
₹ 19000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 3 KVA |
| No.of Phases | Single |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 120V |
| Pack Type | Box |
| Color | Black |
Sabyasachi Ghadai (Director)
Sripower Solutions
Plotno-847/852, Kunjapatana Sahi, Oldtown,Lingaraj
Bhubaneswar - 751002, Khordha, Odisha, India